Настани

naslovna

Известување...

Повеќе: Известување за отварање на понуди за ученички екскурзии

naslovna

...

Повеќе: Покана за доставување на понуди за екскурзии

naslovna

По повод 70 години од постоењето на Извидничкиот одред „Димитар Влахов“, во салата на Општина Велес ...

Повеќе: ЛИТЕРАТУРЕН И ЛИКОВЕН КОНКУРС

naslovna

По повод Патрониот празник на училиштето и јубилејот 165 години гимназиското образование...

Повеќе: ЕДУКАТИВНА РАБОТИЛНИЦА

Страница 1 од 95

Googlе Translate

Присутни

Денес84
Вчера207
Оваа недела471
Овој месец4320
Вкупно1059377

Во моментов присутни

1
корисници

Среда, 27 Септември 2023 13:25
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија