Објавен е распоредот за екстерно тестирање на матурантите по предмети во вториот рок. За да го прегледате распоредот кликнете на повеќе

 Или можете да ја посетите страната prasanjaeksterno.dic.edu.mk

 

 

Googlе Translate

Присутни

Денес644
Вчера650
Оваа недела2092
Овој месец2513
Вкупно507923

Во моментов присутни

1
корисници

Недела, 15 Декември 2019 20:30
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија