За да ги погледнете термините за разговор со родител, дополнителна и додатна настава за учебната 2014/15 година кликнете на следниот линк: повеќе

Googlе Translate

Присутни

Денес164
Вчера205
Оваа недела1779
Овој месец8813
Вкупно261243

Во моментов присутни

3
корисници

Недела, 27 Мај 2018 21:38

Распоред на часеви

raspored dzvonenje

СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија