Основни податоци за училиштето:

 

Име

 СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес 

Адреса:

 ул.Благој Ѓорев 40, Велес

Телефонски број:

 043 212 535

Електронска пошта:

 Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Директор:

 Мимоза Костоска

Заменик директор:

 

Секретар:

 Десанка Нојкова

Стручни соработници: 

 Анита Смилевска-психолог

 Бранка Донева-педагог

kontakt

 

Googlе Translate

Присутни

Денес304
Вчера278
Оваа недела1299
Овој месец3692
Вкупно306146

Во моментов присутни

5
корисници

Петок, 16 Ноември 2018 23:55
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија